Současný tanec: chytré tělo, hravá mysl - večerní kurz

Současný tanec: chytré tělo, hravá mysl - večerní kurz

 

  •  
  • KURZ JE ZCELA OBSAZEN, není možno se nyní přihlásit. Nabízíme volná místa na podobném tanečním kurzu ZDE
  • pro dospělé   3. 2. - 29. 6. 2020   pondělí 17.55 - 19.25   
  • cena: 5 250,- Kč/ 21 lekcí (90 minut)
  • lektor: Tereza Hradilková

"Mám radost, když v hodinách docílíme kontrolovaného pohybu, který může existovat ve svobodném těle, připraveném vždy reagovat a improvizovat."

Taneční lekce pod vedením Terezy Hradilkové začnou jednoduchým rozcvičením. Dáme si čas "přistát" jak v tanečním sále, tak v našem těle, zklidnit mysl a postupně pracovat s tělem tak, abychom ho zaktivovali a připravili na rozmanitější a komplexnější práci. Cílem hodiny bude prohloubit uvědomění o našem těle, zlepšit držení těla, posílit svalstvo, které je ke zdravému pohybu nezbytné. Komplexnějšími cvičeními budeme pak pracovat s naší koordinací, rovnováhou, s váhou našeho těla a s gravitací, s artikulovaným a vědomě řízeným pohybem. Zavítáme do odlišných pohybových kvalit, aby naše tělo získalo na dynamice a mělo z tance bohatší pohybový prožitek.

Budeme zkoumat, jak věci v našem těle fungují, jak je provést správně, aby nás nic nebolelo a zároveň si vytvoříme prostor pro spontánní pohyb, pro výraz a citlivost, která je s pohybem v úzkém propojení.

V hodinách se budeme opírat o tyto techniky:
- ALEXANDER TECHNIQUE, která pracuje s tělem ekonomicky a zbavuje špatných pohybových návyků
- RELEASE TECHNIQUE: práce s momentem a gravitací, se správným držení těla, respektující anatomii těla
- FLOORWORK: práce na zemi, kdy země slouží jako opora a zdroj pro pohyb
- SHIATSU: k zenergetizování, aktivace a uzdravení našeho těla

PRO KOHO: vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé, pro všechny věkové kategorie (od 16let) bez ohledu na předchozí tanečně pohybové zkušenosti. Pokud vás zajímá pohyb, tanec a rádi byste pracovali se svým tělem komplexněji, neváhejte a vyzkoušejte tyto hodiny. Čeká nás půlrok plný zvědavosti, zdravého pohybu, energie, zkoumání a radosti z pohybu a tance. 

PRO REZERVACI místa na celém kurzu je nutné společně s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní uhradit celou platbu za kurz na účet číslo 1630144046/3030. Pro identifikaci vaší platby napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název kurzu. 

STORNO PODMÍNKY: Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 7 dnů před začátkem kurzu (tj. do 29.1.2020 včetně) se účtuje storno 1000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději do začátku kurzu (tj. do 3.2.2020 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny kurzu. Při zrušení vaší účasti po začátku kurzu (tj. po 3.2.2020) je storno rovno 100 % celkové ceny. Při zrušení účasti je možno za sebe zajistit náhradníka či si místo tohoto kurzu vybrat jiný kurz v Artualu ve kterém bude volná kapacita.

Lekce 13.4.2020 se z důvodu velikonočních svátků nekoná.

Maximální kapacita lekcí je 10 účastníků. 

VÍCE INFOanna@artual.cz nebo 601342974.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit