Letní otevřené lekce tance

Letní otevřené lekce tance

scénický tanec_letní otevřené lekce tance

  • 15. 7. - 1. 9. 2020 18.30-20.00 
  • pro začátečníky i pro pokročilé 
  • 1 lekce ............................... 250,- Kč (1,5 hodiny)
    OPENCLASS KARTA ............ 990,- Kč (platí od 1. 7. do 1. 9. 2020 na všechny otevřené lekce tance - možno absolvovat až 6 lekcí!)
  • Mirka Papajiková, Veronika Sequensová, Hana P. Turečková

Léto je tady a s ním pořádná dávka tance pro všechny! V Artualu tančíme celé léto a kromě vícedenních workshopů pro vás máme oblíbené otevřené lekce tance, které můžete navštěvovat přesně podle toho, jak vám to váš letní program dovolí.

Přijďte se s námi protáhnout, uvolnit a zažít vaše tělo v tanci a tanec v těle :-) Práce s impulsem, propojování jednotlivých částí těla ve funkční celek, vnímání prostoru, hledání pohybu s minimální námahou, práce s energií, dynamikou a časem v pohybu a tanci, kontakt s partnerem a základy akrobacie. Každá lekce bude mít vlastní téma, na kterém budeme pracovat skrze jednoduchá cvičení až ke komplexnějším pohybovým vazbám.

KDY:
15.7. (st) 18.30-20 Energie, dynamika, čas (Veronika)
20.7. (po) 18.30-20 Impuls v těle a v pohybu: in & out (Veronika)
27.7. (po) 18.30-20 Bartenieff fundamentals I.: maximální efekt s minimální námahou (Hana)
20.8. (čt) 18.30-20 (Hana)
31.8. (po) 18.30-20 Kinetika v kontaktu-partneřina a akro (Mirka)
1.9. (út) 18.30-20 Bartenieff fundamentals II.: maximální efekt s minimální námahou (Hana)

PRO KOHO: lekce jsou určené pro všechny, kdo mají chuť zkoumat své tělo v pohybu. V případě pochybností, zda jsou lekce skutečně vhodné pro vás, nás neváhejte kontaktovat.

Lekce na sebe přímo nenavazují, je možné přijít jednotlivě podle vašich časových možností. Účast na celém cyklu openclass lekcí vám však přinese možnost vyzkoušet si práci s tělem a pohybem pokaždé s akcentem na něco trochu jiného, vyzkoušet přístupy různých lektorů a pochopit díky tomu další souvislosti.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

POZOR! Kapacita lekcí je max. 12 účastníků. Pokud plánujete na lekci dorazit, informujte nás o tom prosím předem a rezervujte si své místo skrze webový formulář, na mailu veronika@artual.cz nebo sms na 724768278. Nebude-li na daný termín přihlášeno alespoň 5 lidí, lekce se nebude konat. Děkujeme za pochopení!

Pro úhradu rezervovaných lekcí nebo vaší openclass karty zadejte prosím platbu převodem na účet 1630144046/3030, do zprávy pro příjemce uveďte prosím vaše jméno a "letní openclass".

LEKTOŘI:
Mirka Papajiková, tanečnice, lektorka tance a pohybového rozvoje, fotografka. Fascinuje ji propojení těla a mysli, a proto ve svých aktivitách podporuje rozvíjení vědomí v těle.

Hana Polanská Turečková, tanečnice, lektorka, choreografka.
Prošla cestu od klasické baleríny přes současný tanec až k performing art a teorii tance. Vedle toho se zajímá o možnost trvalé udržitelnosti tělesného zdraví, kondice a pružnosti.

Veronika Sequensová, tanečnice, lektorka, choreografka, průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Působí jako tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku).

DALŠÍ INFO: veronika@artual.cz nebo 601 342 974

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit