Uzemnění a spočinutí v těle (workshop)

Uzemnění a spočinutí v těle (workshop)

  • KDY: středa 23.11.2022, 18.30-21.00 
  • KDE: Studio INNER VIBE, Svobodova 135/11, Praha 2
  • CENA WORKSHOPU: 790,- Kč
  • S KÝM: Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
 
Na vaše přání a po četných dotazech přidáváme na listopad JEDNORÁZOVÝ CELOVEČERNÍ WORKSHOP. Přijměte pozvání na ponor do svého vlastního těla a spolubytí v tom, co se objeví.
 
S ČÍM BUDEME BĚHEM VEČERA PRACOVAT?
❤️ Zvyšování vnímavosti sám vůči sobě a signálům těla.
☯️ Co znamená "uzemnění" a jak ho dostat z terapeutického setkání do běžného dne.
🌬 Práce s dechem a zvědomováním vlastních pocitů skrze ni.
🧘 "Obydlení" fyzického těla a propojování se s jeho části.
🙇‍♀️ Ztišení a naslouchání impulzům, které z těla vychází.
🧍‍♀️ Práce s vertikálou a spojení nahoře a dole skrze naši páteř.
 
Přijďte spočinout sami v sobě a naslouchat tomu, co se uvnitř vás odehrává. Co chce být viděno a slyšeno, co se chce projevit. Rozpohybovat ticho a naslouchat křiku, objevit radost a lehkost skrze volný pohyb po prostoru a prožít příběh, který vaše tělo právě teď a tady vypráví. Sami v sobě, s druhým, při sdílení se skupinou.
 
Vhodné pro všechny muže i ženy, s otevřeností k sebezkoumání skrze tělo a pohyb, bez ohledu na věk a předchozí tanečně-pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací. Pokud máte akutní psychické obtíže, nebo užíváte léky ovlivňující váš psychický stav, konzultujte prosím předem vaši účast na workshopu s terapeutem, který ho povede.
 
Maximální kapacita workshopu je 10 účastníků.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

VERONIKA SEQUENSOVÁ je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s energií. Má 7 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

PRO REZERVACI místa na workshopu je nutné poslat přihlášku a provést platbu v plné výši předem převodem na účet číslo 246305402/0600, nejpozději do 5 dní od přihlášení. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům.

STORNO PODMÍNKY:
Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek roven 50 % celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden před začátkem je storno rovno 100 % celkové ceny. Pokud jste přihlášeni a workshopu se nemůžete zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradníka.

V případě zrušení události z důvodu vyšší moci (vyšší veřejný zájem, karanténa, atd.), se uskuteční událost v nejbližším možném náhradním termínu. V případě, že účastník navržený náhradní termín nemůže, obdrží voucher v hodnotě uhrazené částky za workshop. Uhrazená platba se nevrací.

SÁL bude pro vaši přípravu otevřen od 18.15, přijďte prosím včas, tak abychom mohli v 18.30 začít společnou práci.

VÍCE INFO NA: veronika@artual.cz

CHCI SE PŘIHLÁSIT

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit