Uzemnění a ukotvení v těle (workshop)

Uzemnění a ukotvení v těle (workshop)

  • KDY: neděle 25.9.2022, 10.00-18.00 
  • KDE: Aloha Joga studio, Jugoslávských partyzánů 26, Praha 6
  • CENA WORKSHOPU: 2 500,- Kč
  • S KÝM: Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
 
Protože o téma uzemnění a ukotvení v těle byl během letních workshopů největší zájem, a protože vnímám, že je to naprosto klíčové téma, s nímž si troufám říci, že potřebuje pracovat téměř každý, rozhodla jsem se pro vás vypsat na září na toto téma celodenní seminář na nějž tímto srdečně zvu!
 
S čím budeme pracovat?
👣co to znamená "být v těle" a "uzemnit se"
🧘"obydlení" fyzického těla a propojování jeho jednotlivých částí
👤vnímání procesů, které v těle probíhají
🙇‍♀️ ztišení a naslouchání impulzům, které z těla vychází
 
Přijďte věnovat prostor sami sobě a naslouchat tomu, co se odehrává uvnitř. Co chce být viděno a slyšeno, co se chce projevit. Rozpohybovat ticho a naslouchat křiku, objevit radost a lehkost skrze volný pohyb po prostoru a prožít příběh, který vaše tělo právě teď a tady vypráví. Sami v sobě, s druhým, při sdílení se skupinou. Přijďte zavnímat své propojení s vlastním tělem a popracovat si s tím, co pro vás znamená skutečně se do něj ukotvit, co znamená uzemnit se.

Vhodné pro všechny muže i ženy, se zájmem o dané téma a otevřeností ke sebezkušenostním technikám, bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti. Pokud máte akutní psychické obtíže, nebo užíváte léky ovlivňující váš psychický stav, konzultujte prosím předem vaši účast na workshopu s terapeutem, který ho povede.

Maximální kapacita workshopu je 12 účastníků.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

VERONIKA SEQUENSOVÁ je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s energií. Má 7 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

PRO REZERVACI místa na workshopu je nutné poslat přihlášku a provést platbu v plné výši předem převodem na účet číslo 246305402/0600, nejpozději do 5 dní od přihlášení. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům.

STORNO PODMÍNKY:
Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem je storno poplatek roven 50 % celkové ceny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden před začátkem je storno rovno 100 % celkové ceny. Pokud jste přihlášeni a workshopu se nemůžete zúčastnit, můžete za sebe poslat náhradníka.

V případě zrušení události z důvodu vyšší moci (vyšší veřejný zájem, karanténa, atd.), se uskuteční událost v nejbližším možném náhradním termínu. V případě, že účastník navržený náhradní termín nemůže, obdrží voucher v hodnotě uhrazené částky za workshop. Uhrazená platba se nevrací.

SÁL bude pro vaši přípravu otevřen od 9.45, přijďte prosím včas, tak abychom mohli v 10.00 začít společnou práci.

VÍCE INFO NA: veronika@artual.cz

CHCI SE PŘIHLÁSIT

kontaktujte nás
Váš e-mail*:
Zpráva*:
 

* položku je nutno vyplnit