Terapie tancem - příběhy těla (ženská skupina)

Terapie tancem - příběhy těla (ženská skupina)

 

  •  
  • 21. 2. - 27. 6. 2019   čt 19.30 - 21.30
  • pro dospělé; uzavřená ženská skupina
  • cena 6 750,- Kč/ 18 setkání
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
  •  
  • Před začátkem skupiny je nutné absolvovat vstupní rozhovor s terapeutem který skupinu povede, a to poslední týden v lednu nebo týdnu od 18. 2. 2019. Rozhovor vám pomůže utřídit si, proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli. Terapeut vám výjimečně může doporučit docházení do jiné skupiny nebo jiný způsob práce. Vstupní a závěrečné individuální setkání s terapeutem je v ceně.

„Nepřítelem člověka je nehybnost, bez ohledu na to, zda bráníte v pohybu energii těla, stavíte zdi okolo svého srdce nebo lpíte na fixních postojích v mysli. Uveďte své tělo do pohybu a začne se léčit i vaše duše.“   Gabrielle Roth

Příběhy, které o sobě vyprávíme ostatním, ale i sami sobě, často nejsou totožné s těmi, které jsou ukryté uvnitř našich buněk, které si s sebou nese naše tělo. Obrazy, které si o našem těle vytváříme, přímo hovoří o tom, jak vnímáme sebe samotné uvnitř. Naše tělo má vlastní pamět a vlastní inteligenci a zachytává veškeré naše myšlenky o něm i veškeré naše emoce s tím spojené. Když poskytneme našemu tělu potřebný čas, prostor a bezpečí, získáme možnost podívat se zpříma na to, jaký příběh sami o sobě vyprávíme a jakou roli v něm naše tělo hraje. Dozvíme se odpovědi na všechny otázky, na které hledáme odpovědi ve vnějším světě a přitom si je stále všechny nosíme s sebou.

Uzavřená čistě ženská skupina nám přinese potřebný bezpečný prostor pro naslouchání našemu tělu a naší duši. Celým kurzem se bude prolínat téma těla příběhů, které v sobě nese a obrazů, které o něm máme a které si o něm stále znovu a znovu utváříme. Společná i indivuální práce bude reagovat také na témata, která se objeví. K práci budeme využívat techniky a přístupy používané v tanečně pohybové terapii.

Pro účast ve skupině není třeba mít jakékoliv pohybové či taneční zkušenosti, ani zkušenosti s účastí v terapeutické skupině.

PŘIHLÁŠKY a více info anna@artual.cz nebo 601342974.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit