Příběhy těla - tanečně pohybová terapie pro klienty s psychickými obtížemi (ženská skupina)

Příběhy těla - tanečně pohybová terapie pro klienty s psychickými obtížemi (ženská skupina)

 

 •  
 • 3. 10. 2019 - 25. 6. 2020   čt 19.30 - 21.30
 • pro dospělé; uzavřená ženská skupina
 • cena: 6 240,- Kč/ semestr (16 setkání)
  Celkem 32 setkání; 16 + 16 setkání v zimním a v letním semestru
  (Nekoná se 26.12.2019, 2.1.2019, 6.-27.2.2020 a 30.4.2020)
 • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka
 •  
 • PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je absolvovat vstupní rozhovor s terapeutem, který skupinu povede, a to poslední týden v září 2019. Rozhovor vám pomůže utřídit si, proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli. Terapeut vám výjimečně může doporučit docházení do jiné skupiny nebo jiný způsob práce. Vstupní a závěrečné individuální setkání s terapeutem je v ceně.

„Nepřítelem člověka je nehybnost, bez ohledu na to, zda bráníte v pohybu energii těla, stavíte zdi okolo svého srdce nebo lpíte na fixních postojích v mysli. Uveďte své tělo do pohybu a začne se léčit i vaše duše.“   Gabrielle Roth

Příběhy, které o sobě vyprávíme ostatním, ale i sami sobě, často nejsou totožné s těmi, které jsou ukryté uvnitř našich buněk, které si s sebou nese naše tělo. Obrazy, které si o našem těle vytváříme, přímo hovoří o tom, jak vnímáme sebe samotné uvnitř. Naše tělo má vlastní pamět a vlastní inteligenci a zachytává veškeré naše myšlenky o něm i veškeré naše emoce s tím spojené. Když poskytneme našemu tělu potřebný čas, prostor a bezpečí, získáme možnost podívat se na to, jaký příběh sami o sobě vyprávíme a jakou roli v něm naše tělo hraje.

Uzavřená ženská terapeutická skupina je vhodná pro klientky s mírnými psychickými obtížemi a pro ty, které se nachází v náročných životních situacích. Skupina vám přinese potřebný bezpečný prostor pro naslouchání tělu i duši, sdílení a podporu.

Pro účast ve skupině není třeba mít jakékoliv pohybové či taneční zkušenosti, ani zkušenosti s účastí v terapeutické skupině.

Veronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 5 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

PŘIHLÁSIT se na skupinu můžete ZDE

PRO REZERVACI místa na kurzu je nutné společně s vaší přihláškou nejpozději do 7 dní uhradit celou platbu za kurz na účet číslo 1630144046/ 3030. Pro identifikaci vaší platby napište prosím do zprávy pro příjemce vaše jméno a název kurzu. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům. Platba je vratná v plné výši, pokud se na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že skupina pro vás aktuálně není vhodná.

Maximální kapacita skupiny je 10 účastníků.

STORNO PODMÍNKY:
Při zrušení vaší účasti nejpozději měsíc předem je platba vratná v plné výši. Při zrušení účasti do 14 dní před začátkem skupiny (tj. do 19.9.2019 včetně) se účtuje storno 1 000,- Kč (administrativní a organizační poplatek). Při zrušení účasti nejpozději 1 týden předem (tj. do 26.9.2019 včetně) je storno poplatek roven 50 % celkové ceny skupiny. Při zrušení vaší účasti méně než 1 týden před začátkem skupiny (tj. po 26.9.2019) je storno rovno 100 % celkové ceny skupiny. Při zrušení účasti do začátku skupiny je možno za sebe zajistit náhradníka.

Vzhledem k charakteru práce ve skupině je platba po jejím začátku (tj. od 3.10.2019 včetně) nevratná - není možné náhradou chodit na jiný kurz či skupinu aktuálně otevřenou v Artualu.

DALŠÍ INFO: Kornélie Peterková, anna@artual.cz , 601 342 974

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit