Doma ve svém těle - 5 setkání s tanečně pohybovou terapií pro všechny

Doma ve svém těle - 5 setkání s tanečně pohybovou terapií pro všechny

 

  •  
  • 1. 10. - 29. 10. 2019  úterý 20.00 - 22.00
  • seberozvojová skupina pro muže i ženy 
  • 1 875,- Kč (5 setkání)
  • PŘI ÚHRADĚ DO 26.8. SLEVA 10 % - CENA PO SLEVĚ 1 685,- Kč.
  • lektor: Veronika Sequensová

Chtěli byste se cítit ve svém těle více "doma"? Lépe porozumět tomu, co vám vaš tělo sděluje, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte?

Srdečně zveme do nové skupiny, VĚNOVANÉ PRÁCI S VNÍMÁNÍM NAŠEHO VLASTNÍHO TĚLA, JEHO PROSTORU, POHYBU A EMOCÍ S NÍM SPOJENÝCH, za využití přístupů používaných v tanečně pohybové terapii.

Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

Vhodné pro všechny muže i ženy bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací.

PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je před začátkem skupiny absolvovat individuální osobní setkání s terapeutem, který skupinu povede. Rozhovor vám pomůže utřídit si proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si společně cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli.

PŘIHLÁŠKY prosím zasílejte na anna@artual.cz.  Pro rezervaci vašeho místa je nutné spolu s vaší přihláškou uhradit platbu za workshop v plné výši převodem na účet 1630144046/3030. 

Maximální kapacita skupiny je 10 účastníků.

VÍCE INFO na výše uvedeném mailu nebo na 601 342 974.

Veronika Sequensová je kvalifikovaný tanečně pohybový terapeut (absolvent čtyřletého terapeutického výcviku), 3 roky praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, tanečnice na volné noze, taneční pedagog a choreograf.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit