Doma ve svém těle - 5 setkání pro všechny

Doma ve svém těle - 5 setkání pro všechny

 

  • seberozvojová skupina pro ženy i muže  úterý 20.00-22.00
  • cena: 1 950,- Kč
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka

SKUPINA BUDE OTEVŘEN AŽ HO NA ZÁKLADĚ NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR BUDE MOŽNÉ REALIZOVAT "NAŽIVO" - PŘEDPOKLAD JARO 2021.

MÁTE-LI O ÚČAST VE SKUPINĚ ZÁJEM, NECHTE NÁM PROSÍM NA SEBE KONTAKT - O VYPSÁNÍ KURZU VÁS NÁSLEDNĚ RÁDI OBRATEM INFORMUJEME. Vyplňte prosím přihlašovací formulář ZDE

Chtěli byste se cítit ve svém těle více "doma"? Lépe porozumět tomu, co vám vaše tělo sděluje, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte?

Srdečně zveme do seberozvojové skupiny VĚNOVANÉ PRÁCI S VNÍMÁNÍM NAŠEHO VLASTNÍHO TĚLA, JEHO PROSTORU, POHYBU A EMOCÍ S NÍM SPOJENÝCH, za využití přístupů používaných v tanečně pohybové terapii.

Skupina je ideální pro všechny, KDO BY SE RÁDI SEZNÁMILI S TANEČNĚ POHYBOVOU TERAPIÍ A ZPŮSOBEM PRÁCE VE SKUPINĚ a nechtějí se hned zapsat na půl roku nebo rok. Po ukončení běhu skupiny bude ve stejný den a čas vypsána volně navazující skupina na dalších 12 setkání.

Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

PRO KOHO: vhodné pro všechny muže i ženy bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací.

PODMÍNKOU PRO VSTUP DO SKUPINY je absolvovat individuální osobní setkání s terapeutem, který skupinu povede. Rozhovor vám pomůže utřídit si, zda je pro vás skupina vhodná, proč a s čím přicházíte a stanovit si společně cíle, kterých byste rádi skrze účast ve skupině dosáhli. Terapeut vám, v případě, že to uzná za vhodnější, může doporučit jinou právě otevíranou skupinu nebo způsob práce. Individuální setkání je součástí celkové ceny (nehradí se za něj nic navíc ani pokud se na vstupu do skupiny nedomluvíte).

S KÝMVeronika Sequensová je tanečně pohybová terapeutka (absolventka čtyřletého psychoterapeutického výcviku), průvodkyně na cestě sebepoznáním skrze vědomou práci s vlastním tělem. Dlouhodobě se zabývá studiem různých systémů práce s tělem a s prouděním energie v těle. Má 5 let praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, od roku 2004 působí jako lektorka tance, choreografka a tanečnice.

CHCI SE PŘIHLÁSIT

Maximální kapacita skupiny je 10 účastníků!

Více o tanečně pohybové terapii se dozvíte v tomto rozhovoru s Veronikou Sequensovou

PRO REZERVACI místa ve skupině je nutné společně s vaší přihláškou si domluvit s terapeutem vstupní setkání, nebo nejpozději do 7 dní od přihlášení provést platbu předem převodem na účet číslo 1630144046/3030. Platba je vratná v plné výši, pokud se následně na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že skupina pro vás aktuálně není vhodná. Pozdější vrácení uhrazené částky se řídí níže uvedenými storno podmínkami.

STORNO PODMÍNKY

VÍCE INFO: veronika@artual.cz nebo 724768278.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit