Blíže k sobě: 10 setkání s pohybovou terapií

Blíže k sobě: 10 setkání s pohybovou terapií

 

  •  
  • pro dospělé   uzavřená smíšená skupina   10 setkání
  • 13. 11. 2018 - 29. 1. 2019  úterý 20.00-22.00; cena 3 750,- Kč
  • Veronika Sequensová, tanečně pohybová terapeutka

Chtěli byste lépe porozumět sami sobě? Tomu, co vám sděluje vaše tělo, vyznat se v tom, jak se v něm cítíte a naučit se zacházet s obrazy, které si sami o sobě a svém těle vytváříte?

Srdečně zveme na 10 setkání sebezkušenostní a seberozvojové skupiny věnované práci s VNÍMÁNÍM NAŠEHO VLASTNÍHO TĚLA, JEHO PROSTORU, POHYBU A EMOCÍ S NÍM SPOJENÝCH, za využití přístupů používaných v tanečně pohybové terapii. Zveme vás na cestu k sobě, k tomu kým doopravdy jsme, tam uvnitř, pod všemi programy, očekáváními a strachy.

Tanec lze vnímat jako přímou řeč naší duše. Je-li tělo v pohybu, dává se do pohybu i naše duše a skrze tělo k nám promlouvá o tom kdo jsme, co VE SKUTEČNOSTI zažíváme, co na nejhlubší úrovni potřebujeme a co je naopak nutné pustit. Když poskytneme našemu tělu potřebný čas, prostor a bezpečí, dozvíme se odpovědi na všechny otázky, na které hledáme odpovědi ve vnějším světě a přitom si je stále všechny nosíme s sebou.

Určeno pro všechny ženy i muže, kteří hledají prostor, kde by se mohli v bezpečném prostředí věnovat sami sobě. Prostor, kde je možné se uvolnit, být sami (se) sebou a skrze své tělo, jeho pohyb a reakce se učit porozumět a nacházet odpovědi na své otázky ve svém vlastním těle.

Vhodné pro všechny bez ohledu na předchozí taneční a pohybové zkušenosti a zkušenosti s terapeutickou prací.

Prvních 15 minut setkání bude vždy určeno pro přípravu a naladění se. Přijďte prosím včas, tak abyste měli dost času na vaši přípravu a abychom mohli ve 20.15 začít společnou práci.

Pro účast ve skupině není třeba mít jakékoliv pohybové či taneční zkušenosti, ani zkušenosti s účastí v terapeutické skupině. Před vstupem do skupiny je nezbytné absolvovat individuální osobní setkání s terapeutem, který povede skupinu. Rozhovor vám pomůže utřídit si proč a s čím do skupiny přicházíte a stanovit si společně cíle, kterých byste rádi skrze docházení do skupiny dosáhli.

Maximální kapacita skupiny je 10 účastníků.

Více informací a přihlášky na veronika@artual.cz nebo 724768278.

Pro rezervaci místa ve skupině je nutné provést platbu předem převodem na účet číslo 1630144046/3030, nejpozději do 7 dní od přihlášení. Pokud neobdržíme vaši platbu ve výše uvedeném termínu, může být vaše místo postoupeno dalším zájemcům. Částka je vratná v plné výši, pokud se na základě vstupního rozhovoru s terapeutem domluvíte, že skupina pro vás aktuálně není vhodná. Pozdější vrácení uhrazené částky není možné.

Veronika Sequensová je kvalifikovaný tanečně pohybový terapeut (absolvent čtyřletého terapeutického výcviku), 3 roky praxe s vedením terapeutických a seberozvojových skupin, tanečnice na volné noze, taneční pedagog a choreograf.

 

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit