Pohybem do nového dne - protažení a posílení

Pohybem do nového dne - protažení a posílení

 

  •  
  • 3. 9. - 19. 12. 2019, úterý a čtvrtek 9.00 - 9.55
  • vhodné pro všechny, začátečníky i pokročilé
  • permanentka 10 lekcí ........ 1 250,- Kč (platí 4 měsíce) 
  • permanentka 5 lekcí ............  675,- Kč (platí 2 měsíce)
  • PŘI ÚHRADĚ DO 26.8.2019 SLEVA 10% !
  • lektor: Hana Polanská Turečková
  • VYZKOUŠEJTE nezávazně 1.LEKCI - cena zkušební lekce je 150,-

Perfektní mix protahovacích a posilovacích cviků zaměřených na udržení těla ve správné kondici, pro všechny věkové kategorie - ženy i muže. Cvičení bude mít pozitivní efekt pro správné držení vašeho těla, odbourá somatické bolesti a pomůže vám dlouhodobě udržet tělesnou flexibilitu a dobrou fyzickou kondici. Správné ranní cvičení zároveň zlepší i psychickou pohodu a nastartuje mentální funkce, důležité pro zvládání zbytku dne, který je dnes plný různých stresorů.

Obsah a vedení lekce vychází z dlouholetého vlastního výzkumu tanečnice Hany Polanské, která zúročí své zkušenosti warm up tanečníků, jógy a fyzioterapeutických cvičení. Cvičení nejsou fyzicky příliš náročná, není nutné zapojovat kreativitu ani si je pamatovat, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s tancem či jinými pohybovými aktivitami, lektorka vše vysvětlí a předcvičí. Aby mělo pro vás cvičení význam a dlouhodobý efekt, vyžaduje správné provedení a pravidelnost, pro kterou nám v každodenním shonu často chybí motivace a disciplína.

Struktura lekce bude vždy podobná s malými obměnami, aby se dosáhlo maximálního efektu a procvičení všech částí těla. Hubnutí není hlavním cílem těchto lekcí, ale při správné životosprávě se pravidelným cvičením tělo hezky zformuje a zpevní. Pro lepší atmosféru bude použita hudba namixovaná zvláště pro tyto účely.

Lekce trvá 55 minut a koná se pravidelně 2krát týdně. Je možné na lekce docházet podle vašich aktuálních časových možností.

V sále jsou k dispozici k zapůjčení podložky a deky. S sebou pouze pohodlné oblečení, cvičí se v ponožkách nebo naboso.

Pokud nemáte zakoupený celý kurz, ale využíváte permanentky, je nutné rezervovat si místo na lekci vždy nejpozději 24 hodin předem. Ve stejném termínu je také nutné odhlásit rezervovanou lekci, pokud se jí nemůžete zúčastnit. Neomluvená rezervovaná lekce propadá a je nutno uhradit plnou její cenu (strhne se z permanetky). Lekce se uskuteční při minimálním počtu 3 účastníci.

Přihlášky a více info o lekcích na anna@artual.cz.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit