Pilates pro ženy po porodu

Pilates pro ženy po porodu

 

  •  
  • 3. 2. - 27. 4. 2020   pondělí 14.00 - 15.00 
  • pro ženy (nejen) po porodu
  • permanentka 5 lekcí ..... 1 050,- Kč (platí 2 měsíce) 
  • lektor: Lenka Kniha B.
  • VYZKOUŠEJTE nezávazně lekci - cena zkušební lekce je 150,- Kč

Lekce jsou určeny pro ženy po porodu a ty, které si chtějí zformovat tělo a dostat se do kondice. S návštěvou hodin se doporučuje začít po období šestinedělí matky (po přirozeném porodu) a nejméně 3 měsíce pro ženy, které prodělaly císařský řez.

Tato technika se zaměřuje především na posílení hlavního stabilizačního systému tzv. středu těla: pánevního dna, vnitřních břišních a zádových svalů, které jsou v období po porodu u ženy ochablé. Pro tuto skupinu bude certifikovaná lektorka Lenka Kniha B. soustředit sestavy cviků na posílení a protažení prsních a mezižeberních svalů, posílení mezilopatkového a celého zádového svalstva.

Na lekcích můžete očekávat posilováni a protahování s respektem k vašim aktuálním možnostem, dechová a relaxační cvičení.

Na lekce s sebou můžete vzít i své ratolesti (do 2 let, starší děti pouze po předchozí konzultaci s lektorkou) a přitom se věnovat samy sobě.

S sebou pouze pohodlné oblečení, cvičí se v ponožkách nebo naboso.

Pokud nemáte zakoupený celý kurz, ale využíváte permanentky, je nutné rezervovat si místo na lekci vždy nejpozději 24 hodin předem. Ve stejném termínu je také nutné odhlásit rezervovanou lekci, pokud se jí nemůžete zúčastnit. Neomluvená rezervovaná lekce propadá a je nutno uhradit plnou její cenu (strhne se z permanetky). Lekce se uskuteční při minimálním počtu 3 účastníci.

Přihlášky a více info o lekcích na anna@artual.cz.

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit