Jemná jóga

Jemná jóga

 

  •  
  • pro dospělé   18.10. - 20.12.2018  čtvrtek 19.30-21.00   
  • 2 450,- Kč/ 2 205,- Kč při úhradě do 31.8.2018 - SLEVA 10 %!
  • 10 lekcí   lektor: Anna Nádvorníková
  • 11.10.2018 OTEVŘENÁ LEKCE (cena 250,- Kč). Vhodné pokud chcete začít dříve, nebo si lekci nejprve nezávazně vyzkoušet.
  • Sleva 10 % platí do 31.8.2018 i na otevřenou lekci.

Pohybovat se volně v prostoru, znamená poznat jeho hranice. Nejdříve je ale dobré poznat možnosti vlastního těla a stav ducha, pak můžeme vyrazit dále. Jógová podložka na těchto setkáních může znamenat bezpečné území pro sebepoznání skrze tělo, pohyb, dech a smysly. Jednotlivé lekce nezaměřuji na zpevnění či protažení určitých částí těla, ale na prohloubení vztahu k vlastní tělesnosti a pozastavení kolotoče mysli. Nečekejte tělocvik, i když se dost možná zapotíte. Pohyby jsou jemné a vědomé a pozornost koncentrovaná. Lekce jsou zakončené relaxací podpořenou aromaterapeutickou inhalací vonných esencí.

Lektorka o své cestě k józe:
"K józe jsem se dostala poznáním, že informace z okolí vnímám nejdřív skrze své tělo a teprve pak je dokážu zpracovat i myslí. A také tím, že když je přijmout nedokážu, do těla se zase vrátí, aby se ukázalo, co bylo myslí nepoznané. Byl to první krok k tomu začít se vnímat trochu jinak, jemněji, být k sobě pozornější. Jógou jsem se nadchla a prošla jsem si i obdobím, kdy to byl opravdu především tělocvik a možnost rychlého zklidnění a pružného těla. Naštěstí u toho nezůstalo a mohla jsem jít ještě jinou cestou. Od té doby je to rozvoj, někdy se pozastaví a pak zase spustí v nové síle. Je to dobrodružství, o které se ráda podělím."

V sále jsou k dispozici k zapůjčení podložky a deky.

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Přihlášky a dotazy ke kurzu zasílejte na anna@artual.cz. Maximální kapacita kurzu je 8 účastníků!

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit