Feldenkrais metoda: Pohybem k sebeuvědomění

Feldenkrais metoda: Pohybem k sebeuvědomění

 

  •  
  • pro dospělé   30.9. - 16.12.2019   pondělí 20.00-21.00   
  • lektor: Eliška Nejdlová
  • 2 750,- Kč/ 11 lekcí (lekce se nekoná 28.10.2019)
  • OBSAZENO - je možné přihlásit se pouze jako náhradník. Máte-li o kurz Feldenkraisovy metody zájem, otevíráme druhý kurz ve středu od 17:15!

Feldenkraisova® metoda (FM) je celostní psychosomatický přístup respektující naši individualitu. Pracuje s pohybem, s vnímáním pohybu a se sebeuvědoměním vlastního těla. Využívá schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet (tzv. neuroplasticitu) a celý život se přirozeně učit (tzv. organické učení). Umožňuje vědomý, radostný, bezbolestný, přirozený a harmonický pohyb...život.

Skupinové lekce Feldenkraisovy® metody – Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) – jsou určeny dospělým různého věku, různých potřeb a různé kondice, kteří chtějí rozvíjet vlastní pohybový potenciál - může se jednat o sezení u počítače, běh, chůzi, tanec, hru na hudební nástroj, aj. Lekce dále vedou ke zmírnění či úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu (zad, kloubů. aj.), snížení nadměrného dlouhodobého stresu, přirozené relaxaci těla i mysli a především k objevení vědomého pohybu – k celkovému zlepšení kvality života.

V sále jsou k dispozici k zapůjčení podložky a deky.

Pro účast na těchto skupinových lekcích Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s Feldenkraisovou® metodou.

Přihlášky a dotazy ke kurzu zasílejte na anna@artual.cz .

Vzhledem k vašemu pohodlí je kapacita kurzu omezena na max. 8 účastníků - OBSAZENO!

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit