Feldenkrais metoda: Pohybem k sebeuvědomění

Feldenkrais metoda: Pohybem k sebeuvědomění

 

  • pro dospělé   9.10. - 18.12.2018   úterý 20.00-21.00   
  • 2 500,- Kč/ 2 250,- Kč při úhradě do 31.8.2018 - SLEVA 10 %!
  • 10 lekcí   lektor: Eliška Nejdlová
  • Vyzkoušejte nezávazně OTEVŘENOU LEKCI 2. 10. 2018, cena je 250,- . Pro všechny, kteří chtějí chodit už od začátku října, nebo pro ty, kteří si chtějí lekce nejprve nezávazně vyzkoušet.
  • Sleva 10 % platí do 31.8.2018 i na otevřenou lekci.
  • 13. 11. 2018 se lekce nekoná!

Feldenkraisova® metoda (FM) je celostní psychosomatický přístup respektující naši individualitu. Pracuje s pohybem, s vnímáním pohybu a se sebeuvědoměním vlastního těla. Využívá schopnosti lidského mozku se celý život přetvářet (tzv. neuroplasticitu) a celý život se přirozeně učit (tzv. organické učení). Umožňuje vědomý, radostný, bezbolestný, přirozený a harmonický pohyb...život.

Skupinové lekce Feldenkraisovy® metody – Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) – jsou určeny dospělým různého věku, různých potřeb a různé kondice, kteří chtějí rozvíjet vlastní pohybový potenciál - může se jednat o sezení u počítače, běh, chůzi, tanec, hru na hudební nástroj, aj. Lekce dále vedou ke zmírnění či úplnému odstranění bolesti pohybového aparátu (zad, kloubů. aj.), snížení nadměrného dlouhodobého stresu, přirozené relaxaci těla i mysli a především k objevení vědomého pohybu – k celkovému zlepšení kvality života.

V sále jsou k dispozici k zapůjčení podložky a deky.

Pro účast na těchto skupinových lekcích Pohybem k sebeuvědomění (Awareness Through Movement®) nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s Feldenkraisovou® metodou.

Přihlášky a dotazy ke kurzu zasílejte na anna@artual.cz .

 

kontaktujte nás
 
Váš e-mail*:
Zpráva*:

* položku je nutno vyplnit